Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+1 na Letné, ul. Letohradská

Prostor bytu rozšiřuje vestavěné patro na spaní

Velmi oblíbená lokalita Letné

Kousek od parku

 

 

 

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízíme světlý byt 1+1 s jižní orientací o ploše 36 m2, který se nachází v přízemí cihlového domu v ulici Letohradská, pár kroků od parku na Letné.

Dispozičně se jedná o kuchyň (do které se vstupuje přímo z chodby domu po dvou schodech), pokoj s vestavěným patrem na spaní a koupelnu. V kuchyni je kuchyňská linka s plynovou varnou dvoudeskou, dřezem a digestoří. Lednice, trouba ani pračka nejsou součástí vybavení. Patro na spaní je opatřeno postelí 1,4 x 2 m a knihovnou. V koupelně je sprchový kout, umývadlo, toaleta a přípoj na pračku. Vytápění bytu je zajištěno plynovými kamny waw - pouze v pokoji. Ohřev vody elektrickým bojlerem. Na podlahách parkety (pokoj), korek (kuchyň) a dlažba (koupelna).

Měsíční nájemné je 11.000 Kč + domovní služby 500 Kč / os. + převod elektřiny a plynu na nájemce + kauce ve výši 1 nájmu vč. poplatků, provize RK taktéž.

Jedná se o velmi oblíbenou a klidnou lokalitu u areálu Národního technického muzea. Vše potřebné naleznete v docházkové vzdálenosti. Zastávka tramvaje Letenské náměstí 4 minuty pěšky, do Letenských sadů 2 minuty.

Fotogalerie

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář