Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO - Přemyslova

Výhled na Nuselský most a na Pražský hrad

Balkonek do vnitrobloku

Velmi tichý dům

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízíme nezařízený byt 1+1 o velikosti 46 m2, který se nachází ve 4. patře VELMI KLIDNÉHO domu s výtahem v Přemyslově ulici, Praha 2 - Vyšehrad. Byt je vhodný pro jednotlivce nebo pár. Majitel preferuje velmi klidné nájemce.

Byt se skládá z rozlehlé vstupní haly, která volně navazuje na kuchyň s menším půlkruhovým balkonem (1 m2) orientovaným do vnitrobloku s výhledem až na Pražský hrad, dále z hlavního pokoje, koupelny a samostatné toalety. Kuchyňská linka je vybavena plynovou varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou nádobí a digestoří. Vybavení nezahrnuje ledničku ani pračku! V koupelně vana a připojení na pračku. Topení je zajištěno vlastním plynovým kotlem a radiátory. Orientace hlavního pokoje na jihovýchod. Na podlaze v pokoji parkety, v ostatních místnostech dlažba.

Velmi klidná lokalita kousek pod Vyšehradem. Prodejna Lidl i tramvajová zastávka Albertov (linky 7, 14, 18, 24 a 93) je vzdálena tři minuty pěšky od domu. Metro B Karlovo náměstí 2 zastávky tramvají.

Fotogalerie

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář