Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

 

 

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízíme částečně zařízený byt 2+1 o ploše 52 m2, který se nachází v 5. patře bytového domu s výtahem v Čajkovského ulici, Praha 3 - Žižkov. K domu náleží zahrada s unikátním pohledem na Žižkovskou věž s možností posezení pro nájemce domu. Přes ulici se nachází centrum kulturního života Atrium Žižkov s kavárnou a menším parkem.

Byt se skládá ze vstupní haly, která volně přechází v kuchyň s jídelním koutem, dále ze dvou samostatných pokojů (18 m2 a 13 m2), komory, koupelny a toalety. Kuchyňská linka je vybavena kombinovaným sporákem, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a digestoří. Pračka a lednice v komoře. V koupelně vana. Plovoucí podlahy. Nová okna opatřena roletami. Topení zajišťují radiátory s rozvody z vlastní kotelny v domě. 

Nájemné 16.500 Kč + domovní služby a zálohy na elektřinu, plyn a topení ve výši 5.000 Kč / 2 osoby. Kauce ve výši jednoho nájmu vč. služeb. Provize 1 nájem. 

Prodejna Albert kousek od domu, stejně tak zastávka MHD Lipanská nebo Olšanské nám.

Fotogalerie

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF