Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+1 v Kobylisích, ul. Nad Šutkou

Byt po čerstvé rekonstrukci

Metro Kobylisy pár kroků od domu

Zahrada k posezení pro obyvatele domu

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme čerstvě zrekonstruovaný a světlý byt 2+1 o ploše 55 m2, který se nachází ve zvýšeném přízemí skvěle udržovaného cihlového činžovního domu v Praze 8 - Kobylisy, ul. Nad Šutkou.

Byt je vybavený kuchyňskou linkou s plynovým sporákem, elektrickou troubou a digestoří, jinak se pronajímá nezařízený. Jedná se o vstupní chodbu, obývací pokoj, ložnici, kuchyňi, komoru, koupelnu s vanou a samostatnou toaletu. Okna z pokojů jsou orientována do ulice, okno kuchyně do dvora. Vytápění plynové (kamna WAW) a ohřev vody elektrickým bojlerem. Plastová okna a na podlaze nové PVC, parkety a dlažba.

Byt je umístěn v klidném nájemním domě, ve kterém žije 10 nájemníků, kteří sdílí společně dvůr se zahrádkou.

Skvělá dopravní dostupnost MHD - metro Kobylisy ihned u domu.

Měsíční nájemné činí 16.000 Kč + domovní služby 800 Kč / os. + převod elektřiny a plynu na nájemce. Kauce ve výši dvou měsíčních nájmů. Provize RK jeden nájem.

Fotogalerie

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář