Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO - 2+kk Nad Šutkou

Byt po celkové rekonstrukci

Výhled na Prahu

Příjemná zahrada za domem k posezení

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízíme velmi pěkný a útulný byt 2+kk po rekonstrukci, o ploše 44 m2, který se nachází ve 2. patře udržovaného cihlového domu v Praze 8 - Kobylisy, ul. Nad Šutkou. Svou velikostí je vhodný pro 2 osoby.

Dispozičně se jedná o prostornou vstupní předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu s vanou a samostatnou toaletu. Rohová kuchyňská linka je vybavena plynovým sporákem s elektrickou troubou a digestoří. Nad délkou celé předsíně je úložný prostor s výklopnými dvířky. Vytápění zajišťují topidla waw a ohřev vody elektrický bojler.

U domu je příjemný udržovaný vnitroblok se zahrádkou, který využívají pouze obyvatelé domu. Lokalita s perfektní dostupností MHD (metro Kobylisy ihned u domu).

Domovní slžby 800 Kč / os. + převod elektřiny a plynu na nájemce. V ceně nájmu je navíc zahrnutý internet (nájemce uhradí pouze 700 Kč za router).

 

Fotogalerie

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář