Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme útulný byt 3+1 se zasklenou lodžií, 59 m2, v přízemí panelového domu, v Praze 9 - Střížkov, ul. Teplická, přímo u metra Střížkov.

V roce 2009 prošel byt celkovou rekonstrukcí (zděné jádro, nová kuchyň, elektřina, sádrokartonové podhledy). Nyní je nově vymalovaný kompletně na bílo. Bude se pronajímat vybavený kuchyňskou linkou se sporákem a digestoří, jinak nezařízený (lze dodat pračku a lednici). Jedná se o vstupní předsíň, obývací pokoj se vstupem na prosklenou lodžii, 2 ložnice, kuchyň a prostornou koupelnu s vanou a toaletou. K bytu náleží komora na chodbě v patře (2,5 m2) a k využití je taktéž společná kočárkárna/kolárna v přízemí domu.

V okolí je veškerá potřebná infrastruktura včetně 3 mateřských škol, základní školy, lékáren, množství obchodů a dětských hřišť. MHD přímo u domu (metro a autobus Střížkov). Ideální bydlení pro rodinu s dětmi.

Měsíční nájemné je 17.500 Kč + poplatky cca 7.000 Kč měsíčně včetně energií + kauce + provize.

Byt je k nastěhování ihned, neváhejte si zavolat 604 624 604 pro osobní prohlídku.

Fotogalerie

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF