Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 4+1 v Rudné u Prahy, ul. Masarykova

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu světlý, klidný, nezařízený byt 4+1 o ploše 130 m2, který se nachází v 1.patře prvorepublikové vily s parkovacím stáním v Rudné u Prahy.

V bytě se nachází vstupní hala, obývací pokoj s arkýřem a funkčním krbem. Kuchyně je přístupná přes obývací pokoj a má dostatek prostoru pro jídelní část, nová kuchyňská linka s elektrickým sporákem a troubou. Dále je zde ložnice se samostatnou koupelnou (vana + WC), další 2 ložnice, koupelna se sprchou, samostatné WC a balkon přístupný z chodby.

Okna jsou nová plastová, topení a ohřev vody jsou zajištěny centrálním plynovým kotlem. Podlahy - parkety, prkna, plovoucí a dlažba (většina zakryta koberci). Možnost využívat zahradu u domu.

Zastávka autobusu před domem, 5 minut na Metro Zličín. Veškeré služby v místě - škola, školka, banka, pošta, nákupní středisko.

Měsíční nájemné činí 25.000 Kč + poplatky 8.000 Kč.

Fotogalerie

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář