Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO - Kancelář v hlubočepském zámečku

Reprezentativní prostory zámku

Bezproblémové, neomezené parkování přímo před budovou

Skvělá dostupnost MHD.

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízíme bez provize kancelářský prostor o ploše 69,42 m2, který se nachází ve 2. patře hlubočepského zámečku bez výtahu, pár kroků od tramvajové zastávky Hlubočepy. Velkou výhodou je soukromé parkoviště pro nájemce a klienty a bez omezení. Majitel poskytuje akční slevu z nájemného na první 3 měsíce.

Dispozičně se jedná o 3 samostatné kanceláře, chodbu, malý sklad cca 4 m2, vlastní kuchyňku, toaletu a komoru. Vstup do kancelářského celku je přes halu, která je společná pro kancelář dalších nájemců. Velký prostor na fotografiích byl předělen příčkou a vznikly tak 2 kanceláře.

Bezpečnost je zajištěna kamerovým systémem ve společných prostorách budovy. Vytápění a ohřev vody v kanceláři je zajištěn vlastním kotlem. Plovoucí podlahy, parkety a dlažba. Kanceláře jsou kompletně zasíťované. Společná kuchyňka a sdílené toalety se nachází o podlaží níž. V areálu zámečku lze využít také prostory pro firemní večírky, oslavy či promo akce.

K nájmu je třeba přičíst provozní poplatky 4.667 Kč a energie paušálně 2.940 Kč.
Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH. Kauce ve výši dvou nájmů vč. poplatků a DPH.

Lokalita je snadno dostupná linkou tramvaje nebo autobusu, 100 m od zámečku se nachází zastávka Hlubočepy, odkud se lze snadno dopravit na metro B - Smíchovské nádraží, vzdálené 3 zastávky.

Fotogalerie

Plánek

planek_zlichovsky_zamecek

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář