Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem podkrovního 2+1 na Novém Městě, ul. Trojická

Nádherný výhled na Emauzy

Pozor, dům bez výtahu!

Volný od června 2022

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme světlý podkrovní byt 2+1 (kuchyň spojená s halou) s krásným výhledem na pražské Emauzy. Podlahová plocha 72,58 m2.

Byt se nachází v 7. nadzemním podlaží činžovního domu BEZ VÝTAHU v Trojické ulici na Novém Městě v Praze 2.

Dispozičně se jedná o obývací pokoj (40,38 m2) s krásným výhledem do okolí, ložnici (12,25 m2), halu spojenou s kuchyní (15,31 m2), koupelnu s vanou a samostatnou toaletu.

V pokojích plovoucí podlahy, jinde dlažba. Kuchyňská linka je vybavena varnou deskou, troubou a myčkou nádobí. Lednice ani pračka není součástí vybavení. Výhled z haly/kuchyně (francouzské okno) a ložnice do klidného vnitrobloku. Vytápění a ohřev vody je zajištěn vlastním plynovým kotlem.

Jedná se o oblíbenou lokalitu, kousek od náplavky i centra města. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Metro Palackého náměstí, tramvaj Výtoň nebo Palackého náměstí pár kroků. Doporučuji prohlídku!

Nájemné činí 16.000 Kč + domovní služby 750 Kč / os. + převod elektřiny a plynu na nájemce. Kauce ve výši jednoho nájmu vč. poplatků. Odměna RK jeden nájem.

Fotogalerie

Plánek

planek

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář