Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO

 

 

Popis nemovitosti

Hledáte startovací byt nebo skvělou investiční příležitost? Potom právě Vám si dovolujeme nabídnout ke koupi dobře dispozičně řešený a velmi světlý byt 1+kk o ploše 36,4 m2 s lodžií, která plochu bytu rozšiřuje o další 3 m2. Bytová jednotka je orientována na západ a nachází se v 1. patře bytového komplexu v Trmické ulici na pražském Proseku. Moderní bytové domy v této lokalitě jsou esteticky i akusticky odděleny, což zajišťuje klid a soukromí. Velkou výhodou je soukromý park ve vnitrobloku domu. K dispozici je také sklad společný pro 2 byty.

Byt se skládá ze vstupní chodby (2,35 m2), koupelny s vanou a toaletou (4,11 m2), komory (1,97 m2) a obývacího pokoje s kuchyňským koutem (27,94 m2). Plochu bytu 36,4 m2 rozšiřuje o další 3 m2 lodžie. Kuchyňská linka je vybavena elektrickou varnou deskou, el. troubou a digestoří. Naproti vchodovým dveřím do bytu je umístěn sklad o ploše 5 m2, který využívají společně majitelé bytů na podlaží.

V okolí jsou k dispozici naprosto veškeré potřebné služby, obchody a MHD. Stanice metra linky B "Prosek" je vzdálena pouhých 200 m, stejně tak zastávky autobusových linek a trolejbusové linky. 300 metrů od bytu se nachází obchodní centrum s širokou nabídkou obchodů a restaurací vč. McDonald´s. V docházkové vzdálenosti jsou zastoupeny pobočky obchodních řetězců: Billa, Penny, Lidl, Obi, dále pak Kaufland (cca 2 km) nebo Obchodní centrum Letňany a Tesco (cca 3 km). Pro milovníky přírody a sportu je kousek od domu Park Přátelství nebo Fitness park Srdce, ideální pro procházky či odpočinek.

Lokální společenství vlastníků je aktivní a dbá na plynulý chod bydlení. Byt je v top stavu, připraven k okamžitému nastěhování, a vyžaduje pouze minimální kosmetické úpravy. Díky moderním technologiím a zateplení budovy jsou provozní náklady velmi nízké (zálohy na služby, poplatky za správu a fond oprav činí měsíčně cca 3.000 Kč; zálohy na spotřebu elektřiny do 1.000 Kč).

 

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF