Reference našich klientů

I had a very pleasant experience with viewing my current apartment and working with Jiri Vasicek through the process - he was professional, approachable, helpful and friendly. He brought a sense of ease and humor to the entire process that is truly appreciable. Thank you, Jiri! (Přeloženo Googlem) S prohlídkou mého současného bytu a spoluprací s Jiřím Vašíčkem jsem měl velmi příjemnou zkušenost - byl profesionální, přístupný, ochotný a přátelský. Vnesl do celého procesu smysl pro lehkost a humor, což je opravdu ocenitelné. Děkuji, Jiří!

Ginu VanHaltren

I had a fantastic experience working with Jiri Vasicek as my realtor. His knowledge of the local housing market in Prague was invaluable in helping me find the perfect home. He listened carefully to my requirements and was able to quickly present a number of great options for me to consider. Throughout the entire process, Jiri was professional, friendly, and responsive. He made what could have been a stressful experience completely stress-free. I would highly recommend Jiri Vasicek as a realtor to anyone looking to buy or rent a home in Prague. (Přeloženo Googlem): Měl jsem fantastický zážitek ze spolupráce s Jiřím Vašíčkem jako mým realitním makléřem. Jeho znalost místního trhu s bydlením v Praze mi pomohla najít perfektní domov. Pečlivě naslouchal mým požadavkům a dokázal mi rychle představit řadu skvělých možností, které jsem měl zvážit. Během celého procesu byl Jiří profesionální, přátelský a citlivý. Udělal to, co mohlo být stresujícím zážitkem, zcela bez stresu. Vřele doporučuji Jiřího Vašíčka jako realitního makléře každému, kdo chce koupit nebo pronajmout dům v Praze

Sudhanshu R Kadre

S dosavadními službami jsem velmi spokojen, paní Horká mi sehnala kvalitního nájemníka do mého bytu, pomohla s přípravou smluv a dobře poradila ohledně cenového vyjednávání. Oceňuji včasné a korektní jednání i návazné "poprodejní" služby. Bude to má první volba realitní kanceláře i v budoucnu.

ellu 5870

S panem Vašíčkem a paní Novotnou je radost pronájem nového bytu řešit. Jsou to velice příjemní a profesionální lidé, kteří vše zařídí a vysvětlí tak, aby proces šel hladce a zákazník byl spokojen. Vřele doporučuji.

Ráchel Neomi Davis

Perfect customer service! Jiri was very helpful, flexible, professional. I can only recommend him and the firm! Top notch! (Přeloženo Googlem) Perfektní zákaznický servis! Jiří byl velmi ochotný, flexibilní, profesionální. Jeho i firmu mohu jen doporučit! Špičková kvalita!

Marton Füresz

Spolupráci s Modus Reality, konkrétně paní Kateřinou Horkou, mohu vřele doporučit. Příjemné a zároveň profesionální jednání vždy potěší.

Lucie 766

Se službami Modus Reality jsem nadmíru spokojen, paní Horká je vysoce profesionální s příjemným vystupováním. Má cit pro realitní trh a vždy vyjde vstříc konkrétním požadavkům. Spolupracujeme pravidelně již více než 4 roky. Rozhodně doporučuji!

Petr Martínek

Prodávala jsem byt a využila služeb této realitní kanceláře, konkrétně makléře pana Jiřího Vašíčka. Vše probíhalo rychle, jednoduše a naprosto profesionálně. Byla jsem moc spokojená a v případě potřeby bych se na něj určitě znovu obrátila :)

Lída Zemanová

Spolupráce rychlá, slušná, korektní, vřele doporučuji.

Srapa

Nejsem "chválící typ" a hodnocení obvykle nepíši! Tady ale udělám výjimku. Zatím jednoznačně nejlepší zkušenost s realitní kanceláří (za dlouhé období). Profesionalita, ochota, příprava podkladů i připravenost na jednání. To vše v podání paní Horké bylo pro nás velmi milé překvapení. Po této zkušenosti počítáme s další spoluprací.

Zdeněk Rynekr

I am very happy with the services and support I received from Jiří Vašíček of MODUS Reality. Jiri was extremely professional, organized, and helpful during the entire rental process. He went above and beyond when it came to helping me navigate the bureaucracy associated with renting in Prague as well as solving any issues that came up during the course of my rental. He is one of the best realtors I have worked with and I would highly recommend him and MODUS Reality.

Ethan Pate

Plná spokojenost s prací pana Vašíčka.

Václav Macinauer

Velmi dobře odvedená práce. Všechny potřebné záležitosti pan Vašíček vyřešil rychle a efektivně. S jeho prací jsem úplně spokojen. Doporučuji.

Artem Sorokin

Milý a profesionální přístup.

Šárka Křapová

Naprostá spokojenost s úrovní a rychlostí jednání.

Roman Bartoš

Výborná komunikace, profesionální přístup p. Vašíčka. Můžeme za spol. BUMITECH s.r.o. jen DOPORUČIT! Max. spokojenost.

Magda Krautová

Paní Horká zafungovala již několikrát bezvadně a rychle pronajala mé nebytové prostory. Velký dík a doporučuji spolupráci s touto realitní makléřkou. Paní Horká, děkuji.

JUDr. Michal Slivkanič

Modus reality - vynikající!!!! Měla jsem to štěstí spolupracovat s p. Vašíčkem. Udělal na mě okamžitě profesionální dojem. Na místě schůzky vždy včas, velmi vkusně oblečen a vždy na jednání velmi dobře připraven. Velká trpělivost při mnoha návštěvách klientů - zájemců. Vždy jsme vše pronajali.

Ebinajedog

S jednáním a celým procesem nabídky bytu k pronájmu jsme byli velmi spokojeni, velmi dobrá komunikace a profesionální přístup paní Horké. Děkujeme.

Pavel Vanický

Služby MODUS Reality, především p. K. Horké, při pronájmu bytových jednotek byly velmi flexibilní s vysokou dávkou profesionality. Rád využiji jejich služeb i kdykoliv příště.

Luboš Šafář

Výborný a profesionální přístup, jednání rychlé a přesné. Konkrétně pan makléř Vašíček je člověk na svém místě. Mohu jen doporučit.

Václav Čuda

Za mňa môžem Modus Reality doporučiť, od začiatku až do konca profesionálne a rýchle jednanie. Ďakujem hlavne pani Horkej za jej skvelý prístup. :)

Tomas Csorgo

Kačka je naprosto skvělá, úžasná osoba se srdíčkem na pravém místě, která kdykoli, jakkoli ráda pomůže, je znalá ve svém oboru, velmi komunikativní, příjemná a přátelská. Velmi ráda ji doporučím svým známým :-)

Veronika J.

Se službami společnosti MODUS Reality jsem velice spokojená. Vše proběhlo dle mých očekávání. Fungovala transparentní, rychlá a příjemná komunikace.

Jolana Melounová

Paní Horká je tou nepružnější makléřkou, kterou jsem kdy poznala. Má výborné vystupování, je taktní, znalá trhu, velmi ochotná a navíc k tomu má srdce na pravém místě.

Lucie Ocelíková

Za dobu správy bytového domu jsem již vystřídal mnoho realitních kanceláří. Mohu konstatovat, že spolupráce s Modus Reality, konkrétně panem Vašíčkem, mi vyhovuje zdaleka nejlépe. Velmi rychle dokáží zajistit nájemníky dle mých požadavků a vyřídit veškeré formality. Při pronájmu bytů i velmi ochotně spolupracují při řešení všech záležitostí s pronájmem spojených a k tomu mi ještě pomáhají s komunikací a vyřizováním některých záležitostí u probíhajících pronájmů. Vřele doporučuji.

Jan Farník

Paní Horká je nejlepší makléřkou, se kterou jsem se kdy setkala. Je velmi ochotná, vstřícná a zároveň velmi schopná. Cením si jejího profesionálního přístupu a znalostí v dané oblasti. Pokud bych znovu potřebovala služby realitního makléře, obrátila bych se na ni znovu.

Viktorija Ručkina

Nejlepší péče a realitní služba, kterou jsem kdy využil.

Vasily Kupreev

Každá spolupráce s panem Vašíčkem byla vždy k maximální spokojenosti všech stran. Profesionální a flexibilní jednání. Mohu jen doporučit.

Jana Bocchetti

S paní Horkou spolupracuji dlouhodobě a jsem nad míru spokojena. Jelikož dlouhodobě bydlím v zahraničí, je pro mě důležitá spolehlivost, profesionalita a flexibilita, a to vše jsem při každé spolupráci obdržela. Paní Horká má lidský přístup a vždy najde rychle řešení, pokud nastanou nějaké problémy. Vřele doporučuji spolupráci.

Iva Kubantová

Pronajímám a se slečnou Horkou a panem Lagronem spolupracuji už řadu let. Mohu vřele doporučit. Spolehliví a féroví profesionálové s citem a lidským přístupem. Vždy příjemná a úspěšná spolupráce.

Petr Ocelík

Spolupráce rychlá, slušná, korektní, vřele doporučuji.

Pavel Šrámek

Spolupráce s pí. Horkou byla na vysoce profesionální úrovni. Doporučuji.

Y. Smržová

Spolupracoval jsem s paní Horkou ke vší spokojenosti, profesionální jednání, přehled na trhu nemovitostí. Můžu doporučit.

Jozef Macko

Spolupracuji se slečnou Horkou opakovaně již řadu let. Mohu vřele doporučit. Vždy spolehlivě a profesionálně s citem a lidským přístupem i nad rámec své zodpovědnosti vše zařídila a domluvila. Vždy příjemná spolupráce k mé plné spokojenosti.

Jan Hujdus

Masivní inzerce Exportujeme na