Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi dvoupodlažní novostavbu rodinného domu o dispozici 6+kk a užitné ploše 234 m2 s terasou a balkonem, která se nachází v obci Senohraby, Praha - východ. Plocha parcely 1.046 m2

Jedná se o částečně podsklepenou, zděnou a zateplenou budovu. Pultová střecha s plechovou krytinou, dřevěná okna s trojskly, podlahové vytápění plynovým kondenzačním kotlem. Dům je napojen na vodovod, elektřinu i plyn, odpad řešen jímkou.

Dispoziční řešení budovy:

K dokončení je mimo kuchyně pouze zahrada a výplň plotu, jinak je budova okamžitě obyvatelná.

Obec Senohraby se nachází asi 13 km jihovýchodně od Říčan. V místě se nachází obecní úřad, mateřská i základní škola, dětské hřiště, sportovní areál, praktický a dětský lékař, pošta, obchod s potravinami a restaurace. V docházkové vzdálenosti zastávky autobusové linky 651, železniční stanice linky S9.

 

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF