Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme byt 1+1 o ploše 27 m2, který se nachází ve 2. patře typického žižkovského pavlačového domu bez výtahu na Žižkově, kousek od Tachovského náměstí. V ceně je zohledněna skutečnost, že toaleta se nachází mimo byt na pavlači. Pavlač domu a dvůr je k dispozici nájemcům domu k posezení.

Byt je dispozičně řešen jako vstupní prostor s kuchyňskou linkou a sprchovým koutem a další místnost se zabudovaným patrem na spaní. K vybavení patří pouze kuchyňská linka s plotýnkovým vařičem. Toaleta, která náleží k bytu je umístěna asi 12 kroků od bytu na pavlači domu. Na podlahách je lino a koberec. Repasovaná špaletová okna jsou orientována do Husitské ulice. Ohřev zajištěn elektrickým bojlerem a topení dvěma el. přímotopy.

Velmi výhodná lokalita, naproti domu je zastávka MHD Tachovské náměstí. Vše potřebné naleznete v docházkové vzdálenosti. Naproti domu vstup do Žižkovského tunelu, kterým se snadno dostanete do Karlína; a také vstup do parku Vítkov s cyklostezkou a in-line dráhou.

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF