Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu krásný a moderní byt 1+kk, 40 m2, v 6. patře novostavby v Praze 4 - Michle, ul. Hanusova.

Byt je vybavený rohovou kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem a troubou, digestoří a lednicí s mrazákem a veškerým nábytkem.

Jedná se o vstupní předsíň s množstvím úložných prostor, obytný pokoj s kuchyňským koutem a koupelnu s vanou, toaletou a pračkou. Byt je velice světlý díky velkým oknům, jsou zde bezpečností dveře a vstup do domu pouze na čip.

Lokalita s perfektní dopravní dostupností (metro Pankrác a Budějovická), nedaleko obchodní centrum Arkády Pankrác. Byt je k nastěhování ihned a je ideální pro 1 osobu. Osobní prohlídka po dohodě kdykoliv.

Nájemné je 16.000 Kč + poplatky 4.000 Kč + převod elektřiny. 

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF