Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme celkově zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1 a ploše 51 m2, který se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu ve Šmeralově ulici, Praha 7 - Holešovice, kousek od Letenského náměstí, Stromovky a Letné.

Byt se skládá ze vstupní haly, prostorného obývacího pokoje (20 m2), kuchyně (10,3 m2) s balkonem do vnitrobloku, menšího pokoje (8,9 m2), koupelny a samostatné toalety.
V kuchyni je kuchyňská linka, kombinovaný sporák a příprava na myčku nádobí. V koupelně vana a bojler na ohřev vody. Byt prošel rekonstrukcí, na podlahách nová plovoucí podlaha. Vytápění je zajištěno novými elektrickými přímotopy. Ohřev vody vlastním bojlerem.

Jedná se velmi oblíbenou lokalitu, kousek od tramvajové zastávky Letenské náměstí. Vše potřebné naleznete v docházkové vzdálenosti - prodejna Billa jednu minutu od domu, velké nákupní centrum Stromovka 8 minut pěšky, kavárničky a bistra v okolí. Královská obora Stromovka a Letenská pláň pár kroků od domu.

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF