Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

 

 

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1 a ploše 67m2, který se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu, na Praze 1 - Malá Strana, v ulici U Lužického semináře.

Byt se skládá z obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Vybavený pouze kuchyňskou linkou se sporákem a myčkou. K dispozici vyhrazené parkování na dvoře (již v ceně) a sklep.

Metro Malostranská cca 2 min. chůzí. Krásné bydlení s výhledem na řeku poblíž Karlova mostu.

Měsíční nájemné činí 26.000 Kč + poplatky 3.000 Kč.

K nastěhování ihned. 

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF