Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu velmi pěkný byt 2+1 (kuchyň samostatná bez okna), o ploše 57 m2, který se nachází v přízemí skvěle udržovaného a zrekonstruovaného cihlového domu, v Praze 3 - Žižkov, ul. Chlumova.

Byt je vybaven kuchyňskou linkou se sklokeramickou varnou deskou a sedací soupravou (viz. fotografie), jinak se pronajímá nezařízený.

Dispozičně se jedná o vstupní předsíň, 2 místnosti (jedna z nich je průchozí), kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu. V celém bytě krásná světlá nadčasová dlažba.

Lokalita s perfektní dopravní dostupností, tramvaj i BUS 1 minutu od domu. Vytápění a ohřev vody plynovým kotlem. Dle zkušeností s byty v tomto domě, doporučuji rychlé jednání. K nastěhování je ihned.

 

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF