Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Celkově zařízený byt

Klidná lokalita Vinohrad známá jako Jamrtál

u parku Folimanka

 

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízíme velmi útulný a celkově zařízený byt 2+kk o výměře 54 m2, který se nachází ve 2. patře cihlového domu s výtahem v ulici Na Folimance, jen pár kroků od parku a sportovního komplexu Folimanka.

Dispozičně se jedná o chodbu, ze které se jednotlivě vstupuje do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a komorou, ložnice, koupelny a na samostatnou toaletu. Byt prošel rekonstrukcí a je celkově velmi vkusně zařízen, jak je vidět na fotografiích. Stačí se jen nastěhovat. V obývacím pokoji kuchyňská linka s plynovou varnou deskou, el. troubou, myčka nádobí a lednice. V koupelně sprchový kout, pračka a el. topný žebřík a el. bojler k ohřevu vody. Vytápění je zajištěno plynovými kamny Gamat v obou pokojích. Na podlahách vinyl a dlažba.

Jedná se o skvělou lokalita, na rozhraní Vinohrad a Nuslí. Tramvajová zastávka "Pod Karlovem" asi 5 min. od domu, odtud 2 stanice na metro I. P. Pavlova. Vedle domu sportovní centrum Folimanka, park, kousek dál venkovní workout hřiště a dětské hřiště.

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF