Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

 

 

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme nezařízený byt 3+1 o ploše 73,79 m2, který je situován ve 2. patře činžovního domu bez výtahu v Trojické ulici, Praha 2 - Nové Město. Velmi oblíbená lokalita, kousek od náplavky a Palackého náměstí, tram a metra.

Upozorňuji, že v suterénu domu se nachází hudební klub, byt je tedy vhodný spíše ke spolubydlení.

Byt se skládá z předsíně s kuchyňským koutem (15,41 m2), dále z průchozího obývacího pokoje (19,65 m2), dvou samostatných ložnic (19,59 a 13,86 m2), koupelny (2,94 m2), samostatné toalety (1,20 m2) a komory (1,14 m2).

Kuchyňská linka je vybavena plynovou varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou nádobí a odsavačem par. V koupelně vana, pračka a topný žebřík. Na podlahách parkety (obývací pokoj a 1. ložnice), zátěžový koberec (2. ložnice) a dlažba. Vytápění je zajištěno vlastním plynovým kotlem zn. Vaillant a radiátory. 

Výborná dopravní dostupnost - tramvajová zastávka Výtoň, Palackého nám., Botanická zahrada; metro Palackého nám. Náplavka s množstvím barů a restaurací kousek od domu.

Plánek

trojicka_2d

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF