Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO -Trojická

Podlahová plocha 41 m2

 Kousek od náplavky a Palackého náměstí!

Výborná dopravní dostupnost!

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme nezařízený byt 2+1 o ploše 41 m2, který je situován v 5. patře činžovního domu bez výtahu v Trojické ulici, Praha 2 - Nové Město. Výhled z oken na jih do vnitrobloku. Velmi oblíbená lokalita, kousek od náplavky a Palackého náměstí.

Byt se skládá z chodby, na kterou volně navazuje kuchyňský kout (9,3 m2), dále z průchozího obývacího pokoje (14,5 m2), samostatné ložnice (14 m2) a koupelny (3 m2). Kuchyňská linka je vybavena plynovou varnou deskou a elektrickou troubou. Vybavení nezahrnuje lednici, myčku ani pračku. V koupelně sprchový kout, toaleta, topný žebřík. Na podlahách parkety a dlažba. Vytápění je zajištěno vlastním plynovým kotlem a radiátory.

Nájemné činí 13.800 Kč + poplatky za služby 600 Kč / os. + převod elektřiny a plynu na nájemce. Kauce ve výši jednoho nájmu vč. služeb. Provize jeden nájem.

Výborná dopravní dostupnost - tramvajová zastávka Výtoň, Palackého nám., Botanická zahrada; metro Palackého nám. Náplavka s množstvím barů a restaurací kousek od domu.

Plánek

planek

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF