Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

 

 

 

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme zrekonstruovaný byt 3+1, podlahové ploše 84 m2, ve druhém patře perfektně udržovaného cihlového domu s výtahem, na Praze 5 - Smíchov, v ulici Karla Engliše.

Byt se sestává ze 2 větších pokojů, 1 malého pokoje (pracovna), kuchyně, koupelny se sprchovým koutem, samostatné toalety a komory. Byt je vybavený kuchyňskou linkou a spotřebiči (sklokeramická varná deska, myčka, lednice a pračka). Nábytek na fotografiích může být odvezen. 

K dispozici sklep. Ihned k nastěhování.

Perfektní dostupnost MHD: metro, tram a bus Anděl - chůzí.

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF