Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu velmi příjemný prostorný a světlý byt 3+1 se zasklenou lodžií, 75 m2, v 9. patře udržovaného panelového domu, ve velmi žádané lokalitě v Praze 6 - Veleslavín, ul. José Martího.

Byt je vybavený kuchyňskou linkou se spotřebiči (sporák, mikrovlnná trouba, lednice, myčka a pračka) a veškerým nábytkem dle fotografií.

Dispozičně se jedná o prostornou vstupní předsíň, obývací pokoj se vstupem na balkon s posezením a nádherným výhledem, kuchyň s jídelním stolem a 3 židlemi, 2 ložnice, koupelnu se sprchovým koutem a bidetem; a toaletu. Na podlahách v místnostech a předsíni koberce, jinak dlažba. K bytu náleží také komora na patře.

V okolí spousta zeleně a vyžití (Divoká Šárka, vodní nádrž Džbán apod.) a perfektní MHD (metro Nádraží Veleslavín, tramvaj a autobus Nad Džbánem).

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF