Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

 

 

Popis nemovitosti

Prostorný, světlý a velmi příjemný byt o dispozici 3+1 a výměře 104 m2 se nachází ve 4. patře bytového domu s výtahem v ulici V. P. Čkalova, v oblíbené rezidenční oblasti pražských Dejvic, kousek od "Kulaťáku", mezi stanicemi metra Dejvická a Hradčanská.

Dispozičně se jedná o prostornou vstupní halu, ze které se vstupuje do jednotlivých místností: obývacího pokoje, kuchyně se spíží, ložnice, dětského pokoje / pracovny, koupelny a samostatné toalety. Kuchyňská linka je vybavena plynovou varnou deskou, digestoří, el. troubou, myčkou nádobí a lednicí s mrazákem. V koupelně vana, dvě umývadla, kombinovaná pračka se sušičkou, podlahové vytápění a plynový kotel, který zajišťuje vytápění a ohřev vody. Obývací pokoj a jedna z ložnic orientována na západ, kuchyň a druhá ložnice na východ do vnitrobloku. Na podlahách parkety, v kuchyni dřevěná podlaha. K bytu náleží sklep o ploše 5 m2.

V nejbližším okolí se nachází vše potřebné - večerky, obchody, kavárny, bistra i restaurace. K procházkám nebo sportovnímu vyžití dobře poslouží nedaleký Pražský hrad, Stromovka nebo Letenská pláň.

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF