Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme byt 3+kk, 68 m2, ve 2. patře udržovaného cihlového domu bez výtahu, v Praze 2 - Nové Město, ul. Benátská, přímo naproti skleníku Botanické zahrady.

Dispozičně se jedná o o vstupní chodbu, prostorný a světlý obývací pokoj s výhledem přímo do zeleně botanické zahrady a s kuchyňským koutem, 2 samostatné ložnice a menší koupelnu s vanou, toaletou a pračkou. Na podlahách v obývacím pokoji a jedné z ložnic původní parkety, které nyní projdou renovací, ve druhé ložnici koberec a v koupelně dlažba.

Byt je vybavený kuchyňskou linkou se spotřebiči (včetně myčky nádobí) a částečně nábytkem (křesla, stolky, komody, skříně - není zde sedací souprava, která je na fotografiích vidět), je možné ještě dodat 2 postele a rohový psací stůl.

Perfektní lokalita v centru Prahy se skvělou dopravní dostupností (tramvaj Botanická zahrada), nedaleko Kateřinské zahrady, Karlova náměstí a Fakultní nemocnice.

Plánek

p1000556

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF