Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Popis nemovitosti

Nezařízený byt 2+1 (3+kk) o velikosti 70 m2 se nachází ve 3. patře velmi klidného domu s výtahem v Přemyslově ulici, Praha 2 - Vyšehrad. K nastěhování od 1. června 2023.

Byt se skládá ze vstupní haly, odkud se vstupuje do jednotlivých pokojů, kuchyně a koupelny. Hlavní pokoj a kuchyň oddělují dvoukřídlé dveře. V kuchyni kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou, myčkou nádobí a digestoří. Lednice ani pračka nejsou součástí vybavení. V koupelně vana, toaleta, topný žebřík a plynový kotel, který zajišťuje topení a ohřev vody. V hlavním pokoji a kuchyni na podlaze parkety, v ložnici koberec, v chodbě a koupelně dlažba. V ložnici je komora a menší balkon orientovaný do klidného vnitrobloku. Pokoje orientovány na jihovýchod, ložnice na severozápad.

Velmi klidná lokalita kousek pod Vyšehradem. Prodejna Lidl i tramvajová zastávka Albertov (linky 7, 14, 18, 24 a 93) je vzdálena tři minuty pěšky od domu. Metro B Karlovo náměstí 2 zastávky tramvají.

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF