Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 5+1 v Holešovicích, ul. Letohradská

Nadstandardně prostorný byt s výhledem na celou Prahu

Pěšky 2 minuty do parku na Letné a 4 minuty na Letenské náměstí

2 koupelny, parkety, nový kotel

 

 

 

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme velmi prostorný, světlý a velmi dobře udržovaný byt o dispozici 5+1 a ploše 140 m2, který se nachází ve 4. patře cihlového domu s výtahem v ulici Letohradská, pár kroků od parku na Letné, ve velmi oblíbené a klidné lokalitě.

Byt se skládá z pěti samostatných pokojů, kuchyně, dvou koupelen, chodby s vestavěnou skříní a komory. Orientace bytu je jih-sever, kdy 3 hlavní pokoje jsou orientovány na jih s výhledem na Prahu a další dva pokoje, kuchyň a hlavní koupelna jsou orientovány do velmi klidného vnitrobloku. Dva hlavní pokoje oddělují trojkřídlé zrcadlové dveře, prostor lze tedy využít jako jeden velký pokoj. Kuchyňská linka je vybavena sklo-keramickou varnou deskou, el. troubou, myčkou nádobí a digestoří. V jedné koupelně vana, sprchový kout, toaleta, plynový kotel (v nejbližších dnech proběhne výměna za nový, úsporný). V druhé koupelně sprchový kout a toaleta. Na podlahách v pokojích parkety, v jedné ložnici korek, v kuchyni a chodbě PVC, v koupelnách dlažba.

Měsíční nájemné je 35.000 Kč + domovní služby cca 800 Kč / os. + převod elektřiny (PRE) a plynu (PPAS) na nájemce + kauce ve výši 1 nájmu vč. poplatků + provize 1 nájem.

Jedná se o velmi oblíbenou a klidnou lokalitu s výhledem na areál Národního technického muzea a dále na panorama Prahy. Vše potřebné naleznete v docházkové vzdálenosti. Zastávka tramvaje Letenské náměstí 4 minuty pěšky, do Letenských sadů 2 minuty.

Fotogalerie

Plánek bytu

 

planek_bez_rozmeru

 

planek_s_rozmery

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF