Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

 

 

 

 

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme velmi světlý a prostorný byt 5+1 o výměře 140 m2, který se nachází ve 3. patře cihlového domu s výtahem v ulici Letohradská, pár kroků od parku na Letné.

Byt se skládá z pěti samostatných pokojů, vstupní chodby a navazující haly, kuchyně, velké komory s oknem (může sloužit jako pracovna), koupelny a toalety. Orientace bytu je jih-sever, kdy 4 hlavní pokoje jsou orientovány na jih s výhledem na Prahu a další jeden pokoj, kuchyň, hala, koupelna a komora do velmi klidného vnitrobloku. Dva hlavní pokoje oddělují 4křídlé prosklené dveře téměř přes celou šířku místnosti - prostor lze tedy využít jako jeden velký pokoj. V kuchyni je umístěna novější kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči - el. troubou, plynovou varnou deskou a myčkou nádobí. V koupelně vana, dvě umývadla, topný žebřík a plynový kotel. Na podlahách parkety, v kuchyni a chodbě PVC, v koupelně dlažba. Bohužel k bytu nenáleží sklep.

Jedná se o velmi oblíbenou a klidnou lokalitu s výhledem na areál Národního technického muzea a dále na panorama Prahy. Vše potřebné naleznete v docházkové vzdálenosti. Zastávka tramvaje Letenské náměstí 4 minuty pěšky, do Letenských sadů 2 minuty.

Plánek

planek_2023

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF