Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme krásný byt 3+kk po kompletní rekonstrukci, 70 m2, v 1. patře udržovaného cihlového domu bez výtahu, v Praze 2 - Nové Město, ul. Benátská, přímo naproti skleníku Botanické zahrady.

Byt je vybavený kuchyňskou linkou se spotřebiči (včetně myčky nádobí), v koupelně pračkou a jinak se pronajímá bez nábytku. Jedná se o vstupní předsíň, prostorný a světlý obývací pokoj s výhledem přímo do zeleně botanické zahrady a s kuchyňským koutem, 2 samostatné ložnice a koupelnu s vanou a toaletou. Byt nyní prošel nákladnou a velmi zdařilou rekonstrukcí s použiím kvalitních materiálů a nadčasového designu.

Perfektní lokalita v centru Prahy se skvělou dopravní dostupností (tramvaj Botanická zahrada), nedaleko Kateřinské zahrady, Karlova náměstí a Fakultní nemocnice.

Plánek

planek_benatska_bj_3kk_1-p-

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF