Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

 

 

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme nezařízený byt 2+kk o výměře 46 m2 se nachází ve 4. patře činžovního domu bez výtahu v Trojické ulici, Praha 2 - Nové Město, kousek od náplavky a Palackého náměstí (metra a tram). Byt je svou velikostí vhodný pro jednotlivce či pár.

Dispozičně se jedná o vstupní chodbu, koupelnu s vanou a toaletou, pokoj s kuchyňským koutem a ložnici. Kuchyňská linka je vybavena kombinovaným sporákem a digestoří. Jinak bez spotřebičů! Mezi dvěma pokoji jsou dvoukřídlé dveře. Topení a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel. Byt se pronajímá celkově nezařízený. Na podlahách dlažba a parkety. Velikosti pokojů: předsíň = 5,23 m2, koupelna = 2,96 m2, pokoj + kk = 18 m2, ložnice = 19,9 m2.

Výborná dopravní dostupnost - tramvajová zastávka Výtoň, Palackého nám., Botanická zahrada; metro Palackého nám. Náplavka s množstvím barů a restaurací kousek od domu. Velmi oblíbená vinárna Na břehu Rhony pár minut od domu.

Plánek bytu

planek

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF