Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízíme vybavenou kancelář s klimatizací o podlahové ploše 30 m², která se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu v Jaromírově ulici, Praha 4 - Nusle. Prostor je rozdělen na dvě místnosti, první je průchozí bez okna, druhá s oknem do ulice.

Do kanceláře se vstupuje ze společné místnosti (kuchyňky) pro další dvě kanceláře. Na podlahách jsou koberce. Sdílená toaleta je umístěna přes chodbu. Kuchyňka je vybavena linkou, lednicí a mikrovlnnou troubou.

Dům se nachází asi 100 metrů od zastávky tramvaje Svatoplukova. Před domem je fialová parkovací zóna.

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF