Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízíme kancelářský celek o ploše 121,84 m2, který se nachází v 1. patře udržovaného domu v Evropské ulici v Dejvicích, kousek od metra a nového centra Bořislavka.

Celek je dispozičně řešen dle plánku níže:

Vytápění je zajištěno radiátory (tepelné čerpadlo). Na podlahách koberec, dlažba a plovoucí podlahy. Lze pronajmout vybavené nábytkem či bez nábytku. Kolaudováno jako kancelář, po rekolaudaci lze využít také jako ordinaci, právní kancelář, apod. Na soukromém parkovišti za domem lze pronajmout max. 2 parkovací místa za 1.000 Kč / každé.

Velmi frekventovaná lokalita na Evropské, naproti novému kancelářskému a nákupnímu centru Bořislavka, kousek od metra a tramvaje.

Plánek

IMG_9348

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF