Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme převod podnájemní smlouvy zahrádky o výměře 224 m2 a přenechání zahradního domečku v zahrádkářské kolonii Pod plynojemem, Praha 8 - Karlín.

Zahrada je osázena stromy (meruňka, višeň, menší jabloně, švestka a hrušeň), keři (rybíz, malina, ostružina) a dalšími okrasnými rostlinami. V rohu zahrady je umístěna dřevěná chatka o ploše cca 8 m2. Dokonalé místo ke každodenní relaxaci a odpočinku, přitom téměř v centru města.

Na každou zahradu v osadě je rozveden vodovodní řad, který funguje od jara do podzimu. Elektřina zavedena není. Přístup k zahradě je možný pouze pěšky z ulice Pod Plynojemem po společných cestičkách.

Veškerá občanská vybavenost (supermarket, obchody, restaurace) je v blízké docházkové vzdálenosti. Nejbližší tramvajová zastávka Invalidovna. Chatka, resp. bouda na nářadí, nemá evidenční číslo, není zapsaná v katastru.

 

Plánek

mapka

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF