Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1 v Děčíně, ul. Kamenická

Balkon s krásným výhledem

Orientace východ - západ

Zahrada pro obyvatele domu

Sklep

Cena 1.790.000 Kč vč. provize a právního servisu

 

Popis nemovitosti

Ke koupi nabízíme bytovou jednotku v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a ploše 48,5 m2, která se nachází ve 4. patře bytového domu bez výtahu v Kamenické ulici, Děčín II - Nové Město.


K bytu náleží balkon s krásným výhledem, sklep a možnost využití zahrady s posezením a dětským koutkem, která je určena výhradně obyvatelům domu. V roce 2021 prošel dům velmi zdařilou revitalizací, byl zateplen, má novou fasádu, střechu, stoupačky a měřidla s dálkovým odečtem, plastová okna a balkony.

Bytová jednotka se skládá ze vstupní chodby s vestavěnou skříní, prostorného obývacího pokoje s balkonem, ložnice, kuchyně, koupelny a samostatné toalety. K vybavení náleží kuchyňská linka s kombinovaným sporákem. V pokojích jsou na podlahách původní parkety překryté kobercem, v kuchyni a chodbě novější dlažba. Koupelna s vanou je v původním stavu. Vytápění je dálkové. Orientace bytu východ, západ.

Měsíční zálohové platby za užívání bytu činí 4.800 Kč (z toho fond oprav 1.455 Kč) + spotřeba elektřiny a plynu.

Vše potřebné naleznete v nejbližším okolí: školka hned za domem, základní škola 8 minut pěšky, gymnázium 5 minut, prodejna Albert 6 minut. Zastávka MHD kousek od domu, stejně tak nemocnice.

Fotogalerie

Plánek

planek_decin

Průkaz energetické náročnosti budovy

PENB_1

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF