Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji dvoupodlažní chatičku na břehu řeky Sázavy přímo na Posázavské stezce v chatové osadě v Kamenném Přívozu, část obce Hostěradice, Praha - západ.

Chata o užitné ploše 33 mstojí na kamenné podezdívce, je tedy chráněná proti vodě (v roce 2002 při záplavách se díky podezdívce nedostala voda vůbec k chatě). Je zde krásné romantické prostředí, ideální pro víkendovou rekreaci, relax a útěk z města do klidu přírody, rybaření a odpočinek.

Ve spodní části se nachází pokoj cca 14 m2 a zasklená terasa cca 5 m2 s výhledem na řeku, nahoře je podkroví. Chata stojí na obecním pozemku 65 m2, ke kterému je nájemní smlouva a za nájem se platí 1.236 Kč ročně. Na pozemku stojí kůlna se suchým WC. Objekt nemá zavedenou elektřinu a vodu (lze si zařídit). Užitková voda je z řeky a nad chatou je také studánka. K chatě je přístup přes zalesněný kopec, je tedy vhodná pro aktivnější osobu/osoby s dobrou fyzickou zdatností. Autem lze přijet na louku nad kopcem a tam zaparkovat. V současnosti jsou v chatě nevystěhované věci po poslední majitelce, které bude potřeba nechat vystěhovat.

Jezdí sem autobus - Kamenný Přívoz, Hostěradice případně vlak Luka pod Medníkem či Jílové u Prahy.  

 

 

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF