Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 3+kk o ploše 70 m2 s balkonem kolem celého bytu o ploše 20 m2. Byt je situován ve třetím patře perfektně udržovaného cihlového domu bez výtahu, v Praze - Kolovratech, v ulici Preislerova.

Byt je vybavený kuchyňskou linkou a sporákem, jinak bez nábytku; sestává se ze dvou ložnic, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny s vanou a samostatné toalety. Součástí nájmu je užívání parkovacího stání (zahrnuto v ceně) a sklepa v suterénu domu.

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF