Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO - Uruguayská

Zařízený byt kousek od Náměstí Míru!

Výhled do klidného vnitrobloku!

Plocha bytu 22 m2.

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízím zařízený byt 1+kk o podlahové ploše 22 m2, který se nachází ve 4. patře cihlového domu s výtahem na Vinohradech - v ulici Uruguayská.

Byt se skládá z pokoje s kuchyňským koutem a koupelny. Kuchyňský kout je vybaven plynovou varnou deskou, pračkou, menší lednicí a digestoří. V koupelně je umývadlo, sprchový kout, toaleta a bidet. Byt je vybaven veškerým nábytkem a doplňky.

Jelikož je byt celkově vybaven, majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů. Po složení rezervace se nájemní smlouva podepisuje do cca 3 pracovních dnů.

Jedná se o velmi oblíbenou lokalitu v blízkosti Náměstí Míru. Výborná dopravní dostupnost - tram Jana Masaryka, metro Náměstí Míru. Ihned volný k dlouhodobému pronájmu!

 

I would like to offer fully furnished studio for a long term rent located on the 4th floor of a well maintained brick building with elevator in Uruguayská street, Prague 2 - Vinohrady. Floor area of 22 sqm.

The studio consists of a living area with kitchen corner and bathroom. Kitchen corner is equipped with stove top (no owen!), washing machine, refrigerator.

The owner requires the refundable deposit in the amount of 2 monhly rents.

Perfect quiet location near public transportation - tram stop Jana Masaryka and Metro station Náměstí Míru.

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF