Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu prostorný a velmi světlý byt 2+1 se dvěma balkony (z obou pokojů), 74 m2, ve 3. patře skvěle udržovaného cihlového domu s větším výtahem, v příjemné lokalitě u Vltavy v Praze 4 - Podolí, ul. Podolské nábřeží. Z bytu jsou krásné výhledy po Praze a na Vltavu.

Jedná se o vstupní chodbu se vstupem do všech místností, samostatnou kuchyň směřující na sever (s lednicí, elektrickou troubou s plynovým sporákem a mikrovlnnou troubou) a dostatkem prostoru na jídelní stůl se židlemi, 2 slunných pokojů s orientací na západ, koupelny s vanou a pračkou, komoru a samostatnou toaletu. Prostornost a vzdušnost bytu podporují velmi vysoké stropy (3,20 m).

Velmi příjemná lokalita Prahy, s množstvím přírody v okolí (park Na Topolce, Vyšehradské sady apod.), sportovního vyžití (Žluté lázně, cyklostezky, Jachtařské kluby, přístav) a skvělou dostupností MHD (tramvaj a autobus Podolská vodárna), metro Karlovo náměstí 2 zastávky tramvají.

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF