Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

 

 


 

 

 

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízíme nevybavený, atypický, podkrovní byt o dispozici 2+1 a ploše 58 m2, který se nachází v posledním, 5. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu v Trojické ulici, Praha 2 - Nové Město, kousek od náplavky a Palackého náměstí.

Byt se pronajímá nezařízený,resp. vybavený pouze kuchyňskou linkou s vestavěnou myčkou, plynovou varnou deskou a el. troubou.

Veškerý nábytek, pračku a lednici lze odkoupit od původního nájemce za celkovou částku 10.000 Kč.

Byt se skládá z prostorné vstupní haly (17,8 m2), obývacího pokoje (21,4 m2), ložnice (14,2 m2) a koupelny (4,9 m2). Obývací pokoj má zkosené stropy, střešní okna a plovoucí podlahu. Ložnice s plovoucí podlahou je orientována do klidného vnitrobloku. Kuchyňská linka ve tvaru písmene L je umístěna v oddělené části haly. V koupelně je vana, toaleta, koupelnová skříňka a plynový kotel, který zajišťuje vytápění bytu a ohřev vody.
 

Plánek bytu

4

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF