Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme světlý podkrovní byt 2+1 o výměře 57 m2, který se nachází v 6. patře činžovního domu v Trojické ulici na Novém Městě, Praha 2. Pozor, v domě není výtah!

Dispozičně se jedná o prostornou vstupní halu spojenou s kuchyní (15 m2), na kterou navazuje obývací pokoj se střešními okny (21,4 m2), ložnici s oknem do vnitrobloku (14 m2), koupelnu s toaletou, komoru a zasklený balkon, resp. malou zimní zahradu. Kuchyňská linka je vybavena varnou deskou, troubou a digestoří, jinak bez spotřebičů. Vytápění a ohřev vody je zajištěn vlastním plynovým kotlem. Plovoucí podlahy.

Jedná se o oblíbenou lokalitu, kousek od náplavky i centra města. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Metro Palackého náměstí, tramvaj Výtoň nebo Palackého náměstí pár kroků. Doporučuji prohlídku!

Plánek

planek

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF