Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk na Vinohradech, ul. Anny Letenské

Veškeré vybavení, zařízení a doplňky

Super lokalita královských Vinohrad

Kousek k MHD i do parků

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme krásný a velmi prostorný byt 2+kk o ploše 75 m2, který se nachází ve 4. patře perfektně udržovaného činžovního domu s výtahem ve velmi žádané lokalitě královských Vinohrad- Praha 2, ul. Anny Letenské.

Jedná se o vstupní předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu s vanou a samostatnou toaletu. Byt se pronajímá kompletně a vkusně vybavený nábytkem i spotřebiči (dle fotografií).

Skvělá lokalita se spoustou zeleně v okolí (Riegrovy sady, Havlíčkovy sady apod.) a s výbornou dostupností MHD (zastávka tramvaje Italská a metro Náměstí Míru). 

Měsíční nájemné činí 29.000 Kč + domovní služby 1.200 Kč + převod energií na nájemce.

Fotogalerie

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF