Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO - Šimůnkova

Klidná lokalita!

Dobrá dopravní dostupnost!

Pár kroků do Ďáblického háje!

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízím byt 3+1 o podlahové ploše 70 m2, který se nachází ve 4. nadzemním podlaží panelového domu bez výtahu v Šimůnkově ulici, Praha 8 - Kobylisy.

Byt se skládá ze vstupní haly vybavené úložnými skříněmi, obývacího pokoje s francouzským oknem, kuchyně, dvou neprůchozích ložnic, koupelny s vanou a samostatné toalety. Na podlahách je PVC. Kuchyňská linka je vybavena plynovým sporákem a myčkou. Lednice není součástí vybavení. Dálkové topení. K bytu náleží komora.

Jedná se o klidnou lokalitu s dobrou dopravní dostupností - zastávka autobusu Šimůnkova, tramvaj Sídliště Ďáblice, metro Ládví. Školy, školky, lékař v docházkové vzdálenosti, Kaufland 1 km, OC Letňany 6 minut autem. Kousek do přírody - Ďáblický háj.

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF