Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

 

 

 

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme nezařízený byt 3+1 o ploše 74 m2, který se nachází ve 4. patře činžovního domu bez výtahu v Trojické ulici, Praha 2 - Nové Město, pár kroků od náplavky a Palackého náměstí. 


Byt se skládá z předsíně spojené s kuchyňským koutem, tří pokojů (mezi dvěma hlavními pokoji jsou dvoukřídlé dveře, ale lze je uzavřít a do pokojů vstupovat přímo z chodby samostatně), koupelny a samostatné toalety. Kuchyňská linka je vybavena plynovou varnou deskou, elektrickou troubou a digestoří. Vybavení nezahrnuje lednici ani pračku! V koupelně vana a topný žebřík. Na podlahách parkety, dlažba a plovoucí podlaha (jeden pokoj). Topení a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel. Byt se pronajímá nezařízený. Velikosti pokojů: ložnice 1 - 21,8 m2, ložnice 2 - 22,1 m2, ložnice 3 - 12,2 m2, chodba a kk - 12,8 m2, koupelna - 3 m2, toaleta - 1, 2 m2.

Výborná dopravní dostupnost - tramvajová zastávka Výtoň, Palackého nám., Botanická zahrada; metro Palackého nám. Náplavka s množstvím barů a restaurací kousek od domu.

Plánek bytu

planek_bytu

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF