Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízíme prostorný, světlý, mezonetový byt 3+1 o ploše 170 m2, který se nachází ve 4. patře skvěle udržovaného cihlového domu bez výtahu, ve velmi žádané lokalitě pražských Vinohrad, v Praze 2, ul. Italská, přímo u Náměstí Míru.

Ve spodním patře nalezneme vstupní předsíň, 2 místnosti oddělené od sebe zasunovacími dveřmi, samostatnou kuchyň a koupelnu; a nahoře otevřenou ložnici a druhou koupelnu.

Lokalita s výbornou dostupností MHD, přímo u Námětí Míru. V okolí i množství zeleně např. Riegrovy a Čelakovského sady, pro procházky a relax.

Byt lze využít také pro podnikání. Volný je k nastěhování ihned, vřele doporučuji osobní prohlídku.

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF