Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Popis nemovitosti

K pronájmu nabízíme byt 3+1, 80,5 m2, v suterénu perfektně udržovaného cihlového domu, v Praze 2 - Vinohrady, ul. Mánesova, v těsné blízkosti náměstí Jiřího z Poděbrad.

Byt před rokem prošel rekonstrukcí a je vybavený kuchyňskou linkou se spotřebiči (trouba a plynová varná deska, lednice s mrazákem, digestoř a myčka nádobí); jinak se pronajímá nezařízený nábytkem. Dispozičně se jedná o vstupní předsíň s dostatkem úložných prostor, 3 samostatné pokoje, kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu.

Výhled do klidného vnitrobloku. Velmi oblíbená a žádaná lokalita pražských Vinohrad, prakticky na náměstí Jiřího z Poděbrad.  

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF