Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+1 na Žižkově, ul. Seifertova

Krásný výhled na památník Vítkov

Udržované parkety

K nastěhování od 5. února

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu velmi prostorný a pěkný byt 3+1, 100 m2, ve 3. patře skvěle udržovaného cihlového domu s výtahem, v Praze 3 - Žižkov, ul. Seifertova.

Byt je vybavený kuchyňskou linkou se spotřebiči, jinak se pronajímá bez nábytku. Jedná se o vstupní předsíň s množstvím úložných prostor, které poskytuje vestavěná skříň prakticky po celé délce předsíně, 3 pokoje, kuchyň s prostorem na jídelní stůl a židle, koupelnu se sprchovým koutem a umyvadlem a samostatnou toaletu. K bytu náleží také sklepní kóje v suterénu domu. Vytápění a ohřev vody zajišťuje vlastní zcela nový plynový kotel, regulujete si tedy vlastní spotřebu. Na podlahách jsou udržované parkety a vzdušnost bytu dávají vysoké stropy. Pěkným prvkem jsou historická kachlová avšak nefunkční kamna v každé místnosti.

Lokalita s perfektní dopravní dostupností MHD (zastávka tramvaje Husinecká, metro Flora 8 minut, Hlavní Nádraží 6 minut). V blízkém okolí množství parků (Pražačka, Mahlerovy sady, Riegerovy sady).

Nájemné je 27.000 Kč + domovní služby 800 Kč / os. + převod energií na nájemce. Kauce ve výši jednoho nájmu vč. služeb, provize RK 27.000 Kč.

Byt bude k nastěhování od cca 5. 2. 2024, prohlídky jsou po dohodě možné již nyní. Vzhledem k lokalitě a příznivé ceně doporučuji rychlé jednání. Volejte 604 624 604.

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF