Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízíme velmi prostorný, světlý byt 3+1, který se nachází v 1. patře cihlového domu s osobním výtahem v ulici Letohradská, pár kroků od parku na Letné. K nastěhování v první polovině února.

Byt se skládá ze vstupní haly, kuchyně, koupelny s toaletou, obývacího pokoje s malým balkonkem (1 m2) a dvou pokojů. V kuchyni je kuchyňská linka s el. troubou, plynovou varnou deskou a myčkou nádobí. Od stávajícího nájemce lze odkoupit pračku za 2.500 Kč. V koupelně vana a elektrický kotel, který zajišťuje vytápění bytu. Na podlahách parkety, dlažba a PVC. V hale šatní skříň a botník. Sklep není k dispozici.

Jedná se o velmi oblíbenou a klidnou lokalitu s výhledem na areál Národního technického muzea. Vše potřebné naleznete v docházkové vzdálenosti. Zastávka tramvaje Letenské náměstí 4 minuty pěšky, do Letenských sadů 2 minuty.

Plánek

planek

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF