Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+kk v Košířích, ul. na Pomezí

Nádherný byt 3+kk s vlastní prostornou zahrádkou

Kvalitní a nadčasové materiály

Garážové stání a sklep

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízíme nádherný byt 3+kk o ploše 98 m2, s vlastní zahrádkou (cca 180 m2), který se nachází v 1. patře perfektně udržované novostavby s ostrahou, v Praze 5 - Košíře, ul. Na pomezí.

Jedná se o vstupní předsíň, 2 samostatné ložnice, velmi prostorný obývací pokoj s moderním kuchyňským koutem, komoru, koupelnu s vanou a bidetem a samostatnou toaletu. V bytě jsou použity kvalitní a nadčasové materiály a najdeme zde příjemné kombinace barev ať už v krásné a praktické kuchyni či v koupelně. Z každého pokoje je vstup na vlastní předzahrádku patřící k bytu, ze které se díváte do další zeleně, obklopující celý byt. Náleží k němu navíc sklep a vlastní garážové stání v suterénu domu, k tomu je zde pro Vaší bezpečnost neustálá ostraha, a to vše je již zahrnuto v ceně nájmu.

Pokud hledáte klidné bydlení pro rodinu v prostředí obklopené zelení, jste na správné adrese. Výborná dostupnost MHD (autobusová zastávka Průchova a vlak Praha - Cibulka). Byt je k nastěhování ihned a je vhodný pro max. 4člennou rodinu.

Měsíční nájemné 40.000 Kč + domovní služby 2.700 Kč + převod elektřiny a plynu na nájemce. Kauce ve výši dvou nájmů. Provize 1 nájem.

Fotogalerie

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF