Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+kk v Troji, ul. Trojská

Vkusně a moderně zařízený mezonetový byt 3+kk

Předzahrádka a balkon

Garážové stání

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k pronájmu úžasný mezonetový světlý byt 3+kk s balkonem a předzahrádkou, v přízemí a 1. patře krásné novostavby, v klidné a příjemné lokalitě v Praze 8 - Troja, ul. Trojská, u vinice sv. Kláry.

Byt je vybavený kuchyňskou linkou s veškerými spotřebiči, množstvím vestavěného nábytku a několika dalšími kusy základního nábytku. Je zařízený velmi vkusně a moderně, za použití nadčasových materiálů a barev. Vstupy do bytu jsou 2 - z garáží do spodního patra a z domu do patra vrchního. Ve spodní části bytu najdeme koupelnu s vanou a toaletou, ložnici a vstup na předzahrádku. V horní části je další samostatná ložnice, druhá koupelna se sprchovým koutem a toaletou a prostorný světlý obývací pokoj s odděleným kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje je vstup na balkon s prostorem na pěkné posezení k odpočinkovým kávičkám. Podlahy jsou zde velmi kvalitní dřevěné, dlažby a nábytek převážně z masivu.

U domu je přístup také na krásnou udržovanou společnou zahradu s posezením. K bytu navíc náleží vlastní garážové stání (zakladač), již zahrnutý v ceně nájmu.

Na základě dohody je zde možný i krátkodobý pronájem. K nastěhování je od 1. 2. 2023, po dohodě s majitelkou možné i dříve v případě velmi vážného zájmu a prohlídka je možná již nyní.

Velmi klidná lokalita obklopená zelení s velkým množstvím vyžití (tenisové kurty, aquacentrum Šutka nedaleko, Zoologická zahrada, Botanická zahrada, stezka pro kola a brusle, horolezecká stěna, Stromovka a mnoho dalšího v blízkosti). Dobrá dostupnost MHD (autobus Kovárna u domu). Pokud hledáte nadstandardní typ bydlení v překrásné lokaci vřele Vám doporučuji osobní prohlídku.

Nájemné je 45.000 Kč + veškeré poplatky cca 7.000 Kč + převod elektřiny na nájemce.

Fotogalerie

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF