Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+kk v Troji, ul. Povltavská

Luxusní 3+kk s terasou a profesionálně udržovanou zahradou s vyhřívaným bazénem pro rezidenty

Krb, podlahové topení, klimatizace, garážové stání pro 2 vozy, vybavená kuchyňská linka

Měsíční nájemné 42.000 Kč + paušální poplatky za služby 5.000 Kč + zálohy na energie 5.000 Kč + kauce.

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízíme luxusní mezonetový byt 3+kk o ploše 145,19 m2, který se nachází v Povltavské ulici, Praha 8 - Troja, ve velmi klidné lokalitě kousek od Vltavy. Ve skutečnosti se jedná o vilu se samostatným vchodem, která je součástí rezidenčního komplexu. K bytu náleží soukromá terasa, 2 parkovací místa v podzemní garáži, sklep a možnost využití oplocené soukromé zahrady s vyhřívaným bazénem s protiproudem.

Přízemí se skládá ze vstupní haly, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem a krbem, koupelny, toalety a komory. Luxusní kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči: lednicí s mrazákem, varnou deskou, troubou, myčkou nádobí, digestoří, mikrovlnnou troubou. V patře se nachází dvě ložnice, koupelna s toaletou a komora. Bytová jednotka je vybavena klimatizací a podlahovým topením. Dlažba a dřevěné plovoucí podlahy.

Měsíční nájemné je 42.000 Kč + fixní poplatky 5.000 Kč + zúčtovatelné zálohy 5.000 Kč. Kauce ve výši dvou nájmů.

Fixní poplatky zahrnují napojení na bezpečnostní agenturu s okamžitými bezpečnostními zásahy, náklady na údržbu a pravidelné čištění bazénu, zavlažovacího zařízení, venkovní osvětlení, na pravidelný týdenní úklid a údržbu zahrady, příjezdových komunikací a zeleně, které náleží k předmětu nájmu, nebo jejich příslušný podíl a dále úklid sněhu ze společných komunikací areálu a prostoru před domem. Zúčtovatelné zálohy zahrnují zálohy na vodné a stočné, elektřinu a plyn.

Lokalita zaručuje výbornou dostupnost do centra města i mimo něj. V místě naleznete vše potřebné k životu i ke sportovnímu vyžití. V docházkové vzdálenosti se nachází zoologická a botanická zahrada, stezka podél Vltavy či zámek Troja.

Fotogalerie

Plánek

planek

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF