Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO

 

 

 

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízíme velmi světlý a celkově zařízený byt 3+kk o ploše 76 m2, který se nachází ve 4. patře bytového domu se dvěma výtahy na Vinohradské ulici, Praha 10 - Strašnice.

Byt se skládá z předsíně, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, dětského pokoje (pracovny), koupelny a toalety. Ve všech pokojích jsou francouzská okna, v ložnici a dětském pokoji jsou navíc menší balkonky. Kuchyňská linka je vybavena sklokeramickou varnou deskou, el. troubou, digestoří, lednicí s mrazákem a mikrovlnnou troubou. Myčka není součástí vybavení. K bytu je možno využívat sklepní kóji. V koupelně sprchový kout, pračka a sušička. Podlahy jsou plovoucí, v kuchyni korek, na chodbě dlažba. Dálkové topení. V obývacím pokoji klimatizace. Dům je vybaven 24hodinovou recepcí.

Výborná dopravní dostupnost - tramvajová zastávka Vinice přímo před domem, metro Želivského 3 zastávky tramvají. Penny market a Vinice Café Restaurant u domu.

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF