Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO - Křižovnická

Zařízený byt přímo v srdci staré Prahy!

Podlahová plocha 100 m2.

Dva balkony!

Popis nemovitosti

K dlouhodobému pronájmu nabízím zařízený byt 4+1 se dvěma balkony o celkové ploše 100 m2, který se nachází ve 3. patře činžovního domu s výtahem na Starém Městě, v ulici Křižovnická.

Byt se skládá z chodby, obývacího pokoje s balkonem, kuchyně, pokoje s balkonem, dalších dvou ložnic a dvou koupelen. Kuchyňská linka je vybavena sporákem, troubou, lednicí a myčkou. V jedné z koupelen je vana, ve druhé sprchový kout. Na podlahách parkety a dlažba. Topení a ohřev vody je zajištěn vlastním plynovým kotlem.

Jedná se o velice atraktivní lokalitu centra Prahy, jen pár kroků od srdce města a na metro Staroměstská.I would like to offer for a fully furnished 3 bedroom apartment with two balconies for long term rent. The floor area is 100 sqm. It is located on the 3rd floor of a brick building with an elevator in the Old Town - Křižovnická street.

The apartment consist of an entrance hall, living room with balcony, kitchen, 1 bedroom with balcony, another 2 bedrooms and 2 bathrooms. Kitchen is equipped with stove, oven, refrigerator and dishwasher. One of the bathrooms has a bathtub, the other one has a shower.

Very attractive location in the heart of the city, few steps from Old Town Square and Metro station Staroměstská.

MODUS REALITY

Umíme pronájmy i prodeje. Pracujeme hlavně v Praze, ale rádi se také vydáme do Středočeského kraje. Někdy i dál.

Klientům vycházíme vstříc. Neděláme rozdíly mezi velkou či malou zakázkou. Máme individuální, lidský, upřímný a poctivý přístup. Tím se odlišujeme.

S našimi klienty máme společný cíl. Pronajmout v co nejkratším čase / prodat za optimální cenu. K spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Při prodeji využíváme moderní nástroje, služby profesionálního fotografa, příp. designéra. Nabízíme také doplňkové služby jako je malování, úklid, stěhování či zahradnické služby. 

Naši práci děláme rádi a snažíme se ji odvádět co nejlépe. Žádné zbytečné řeči. Tečka.

Jsme MODUS REALITY. Jsme #prosterealitka 

Pokud potřebujete pronajmout, prodat, koupit nebo poradit, jednoduše nám zavolejte. Rádi se s Vámi podělíme o náš modus operandi. Proto jsme tady.


MODUS REALITY

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF